• Saçlarınıza Gerektiği Önemi Gösterin
Anasayfa Çam Yağı Nedir? Çam Yağı İçeriği Çam Yağı Etkileri Çam Yağı Kullanımı Sipariş Ver

Natura Derm Çam Yağı Kullanıcı Yorumları

Nusret Altıntaş

Ürünü kısa bir süre aldım, kullanıyorum ve çok memnunum. Etkisini hızlı bir şekilde göstermeye başladı. Çok etkili, tavsiye ederim.

Zeynep Nur

Sağlıklı ve kaliteli, çok çok işime yaradı. Seyrelmeye başlayan saçlarımla ne yapacağımı bilemiyorum. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.

Banu Gölcük

Bu ürün bana çok yardımcı oldu, eşimle beraber kullanmaya başladık. İkimizde de güzel sonuçlar verdi. Kullanmaya devam ediyoruz. Tavsiyemdir.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik
Uyarı!... Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Çam Yağı sitesi aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel destek ürünüdür.. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu çam yağı sitesine ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
lifecell gergedan seti epimedyumlu macun fixplant aşk parfümü benisilin hendels garden kara sarımsak seti
Whatsapp'ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?